Ustka noclegi

Naszą chlubą turystyczną są nadmorskie miejscowości wypoczynkowe, które ożywają co prawda jedynie latem, ale są bardzo chętnie odwiedzane, bo właśnie tu wypoczywa się najlepiej naszym rodakom.
Taką perełką nadbałtyckich miejscowości jest Ustka noclegi w której znajdziesz zawsze, nawet jeśli jest to środek upalnego lata. Kwatery oraz pokoje z łazienkami blisko plaży są zazwyczaj w tym okresie czasu zajęte, ale jest pod dostatkiem pokoi gościnnych w domkach na peryferiach naszego kurortu i tu zawsze znajdziecie tak zwany dach nad głową w gościnnym jak zawsze miasteczku nad Słupią.
Szerokie i bardzo piękne plaże dobrze strzeżone przez przystojnych ratowników to niezaprzeczalny atut naszej miejscowości.Krupówki zna na pewno każdy. To najsłynniejsza ulica w Zakopanem, centrum handlowo-administracyjne tego miasta. Na Krupówkach można znaleźć prawie wszystko, chociażby kawiarnie, galerie, biura turystyczne, markety, a także kościół, nie mówiąc już o ulicznych grajkach i portrecistach. Jesteśmy jednym z nielicznych hosteli, które oferują kwatery noclegowe w tym miejscu, i z pewnością jedynym, który proponuje tak przystępne ceny. Jedyne 40 złotych kosztuje u nas komfortowo urządzony apartament 2-osobowy z węzłem sanitarnym, telewizorem i dostępem do sieci – w najnowszej promocji (informacje o promocjach dostępne są zawsze na naszej stronie internetowej – odsyłacz poniżej). Zapraszamy wszystkich entuzjastów podhalańskiego folkloru. Zakopane apartamenty – takiej oferty nie znajdziesz nigdzie.